Bon świąteczny na masaż

bon na masaż

Kup u mnie bon świąteczny na masaż lub masaże i nie stój w kolejkach w sklepach. Korzyść i dla Ciebie i obdarowanego. Bo cóż lepszego nad masaż w obecnych czasach pracy zdalnej.

Zamów na prezent bon na masaż

bon na masaż

Kliknij w obrazek lub w link: bon na masaż, który przekieruje do sklepu. Potem wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie termin.

Dwa warianty

Bon świąteczny na masaż ma dwa warianty. Pierwszy to masaż godzinny w regularnej cenie. Drugi to pakiet 5 masaży w moim pakiecie 4=5. Czyli płacąc za 4 masaże otrzymujesz 5. Warunkiem jest wykorzystanie pakietu w ciągu 40 dni od pierwszego masażu. Sam bon zaś ma termin do końca czerwca.

Jakie masaże w pakiecie?

W pakiecie są do wykorzystania masaże z oferty klasycznej: masaż klasyczny, masaż sportowy, masaż tkanek głębokich, masaż powięziowy.

Kupiłem bon, co dalej?

Po zakupie bonu przez sklep, wysyłam bon w formie elektronicznej na wskazany w przelewie adres mailowy. Jeśli sobie życzysz, dopiszę dedykację oraz od kogo i dla kogo jest to prezent. Jeśli sobie życzysz, mogę wysłać bon w kopercie na adres tradycyjny pocztą polską. Proszę wtedy o dopłatę 10 zł z linku choćby pomiaru składu ciała. Wydrukuję i wyślę w ciągu 3 dni (no chyba, że nas zamkną w ogóle).

Gdy wystarczy forma elektroniczna, na bonie jest adres do rezerwacji masażu. Wystarczy wybrać opcję: „masaż z karnetu„.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.