Masaż i Śródmieście Warszawy – taką możliwość udostępnia Gabinet „Dobrze być,”, z którego gościnności korzysta Masaż Maks, z racji wygodnego i atrakcyjnego położenia ma szereg atrakcji do zaoferowania odwiedzającym go osobom. W pobliżu gabinetu znajdziemy instytucje państwowe, węzły komunikacyjne oraz sieć noclegową.
Gabinet znajduje się w Centrum Warszawy.

Gabinet Dobrze być. Warszawa Centrum
Gabinet Dobrze być. Warszawa Centrum

Gabinet Dobrze być. Warszawa Centrum

Usługi masażu w Śródmieściu Warszawy

W gabinecie „Dobrze być.” oferuję:

  • masaż klasyczny
  • relaksacyjny
  • leczniczy
  • sportowy
  • tkanek głębokich
  • powięziowy
  • bańkami chińskimi
  • pałeczkami bambusa

Oferta Masaż Maks Warszawa

Gabinet Dobrze być. w Centrum na google maps:

 

 

W pobliżu gabinetu. Masaż w Centrum – Śródmieście.

frascati 4 - gabinet dobrze byc

Masaż odbywa się w prywatnym gabinecie położonym w dzielnicy  Śródmieście Południowe. To atrakcyjne i kameralne otoczenie ambasad, cichych wąskich uliczek oraz Sejmu i Senatu RP. Sam gabinet ulokowany jest na pierwszym piętrze przy ulicy Frascati 4. Budynek remontowany po wojnie, wcześniej miał bardziej rezydentalny charakter. W związku z lokalizacją w budynku, goście zapisują się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Sklepy w pobliżu gabinetu

Gdy po masażu mamy chęć skorzystać z ze sklepu lub kawiarni, to w okolicy jest jeden z punktów sieci sklepów Żabka. Naprzeciw hotelu Sheraton. Idąc w kierunku Placu Trzech Krzyży znajdziemy wiele kawiarni: Caffe Nero, Costa, Starbuks.

W przeciwnym kierunku, tj. idąc w stronę ulicy Wiejskiej, znajduje się sklep Cezary i restauracja „Na Wiejskiej”.

pobliski sklep żabka

Instytucje kultury w pobliżu Placu Trzech Krzyży

Przy ulicy Prusa znajduje się Teatr Muzyczny Buffo. W teatrze grają takie musicale jak: Lolita, Metro, Romeo i Julia czy Piotruś Pan.

Baza hotelowa w pobliżu gabinetu

hotel sheraton

Pięć minut od wyjścia, idąc wzdłuż ulicy Konopackiej znajdujemy się przy hotelu Sheraton. Hotel ten należy do sieci hoteli Starwoods. W samym hotelu z pewnością zastaniemy gabinetu masażu. Pozostaje mieć nadzieję, że ma on innych klientów, niż Masaż Maks Warszawa. Poza hotelem Sheraton, występują inne mniejsze obiekty jak apartamenty na wynajem, hostele, hotel poselski.

Instytucje państwowe w pobliżu gabinetu

Na początku należy wspomnieć o budynkach Sejmu i Senatu RP. Od gabinetu „Dobrze być.” znajdują się one 5 minut, idąc ulicą Konopacką do ulicy Wiejskiej i skręcając w lewo.

Przy placu trzech krzyży znajduje się Ministerstwo Rozwoju (u zbiegu ulicy Hożej i Mokotowskiej).

plac trzech krzyży

Przy rondzie De Gaulla umiejscowione są Bank Gospodarstwa Krajowego oraz dawny Dom Partii obecnie siedziba Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Kontakt i rezerwacja Masaż centrum Warszawy

Poza formularzem zapraszam także do kontaktu przez facebook oraz whatsup.