Masaż Maks Po Stresie to jedna z trzech ogólnych propozycji, które proponuję gościom w gabinecie na Frascati. Celem masaży „na stres” jest wyciszenie organizmu, złagodzenie drobnych napięć w układzie nerwowym za pomocą powolnych ruchów ogrzanej olejem dłoni i aromaterapii.

Masaż Maks Po Stresie – 3 etapy relaksu

W Masaż Maks Po stresie – 3 etapy relaksu wydzieliłem takie jednostki masażowe jak: klasyczny masaż relaksacyjny (oczywiście dołączam inne techniki jak powięziową relaksację czy pinopresurę), masaż pałeczkami bambusowymi oraz refleksologię stóp.

Klasyczny masaż relaksacyjny

Tu zazwyczaj nie trzeba nikomu tłumaczyć. Kto miał masaż dobrze kojarzy powolne ruchy technik klasycznych, ich delikatność a jednocześnie powtarzalność i przewidywalność ruchów. Wraz z aromaterapią (olejki eteryczne sosny, palo santos, mirry, olibaum czy innych dobroci natury), gwoździoterapią (wpis wkrótce), i relaksacją powięzi tworzą konglomerat godzinnego rytuału dającego ulgę od stresu.

P.S.

Warto zostawić wyłączony telefon w przedsionku 🙂

Masaż pałeczkami bambusowymi

O samym masażu bambusami pisałem wcześniej.  Tu przypomnę tylko największe zalety tego masażu.

– rolowanie mięśni i powięzi,
– rozgrzanie powierzchni skóry – zrelaksowanie mięśni,
– pizoelektryczne właściwości bambusa a tym samym poczucie większej energii.

Refleksologia stóp

Sam temat refleksologii jest bardzo bogaty. Nie pisałem o niej wcześniej. Nie jest to główny masaż, który wykonuję. Czasem są jednak ciekawscy, którzy zamawiają ten masaż stóp i zazwyczaj są zadowoleni.

W pierwszej kolejności ważne, by wytłumaczyć, czemu ten masaż umieściłem w ofercie Masaż Maks Po Stresie. Sama refleksologia nie wpisuje się w nurt masażu leczniczego. Ma też pozaeuropejskie korzenie. Cześć osób wywodzi ją z Chin a część z Egiptu. Refleksologia uciskając na punkty akupresurowe na stopach (jest także refleksologia dłoni, ucha, twarzy), oddziałuje na układ nerwowy całego organizmu, wpływając przez to na regulację chociażby napięcia nerwowego.

Oferta

Oferta Masaż Maks Warszawa

Kontakt i rezerwacja

Kontakt