Gabinet „Dobrze być,”, z którego gościnności korzysta Masaż Maks, z racji wygodnego i atrakcyjnego położenia ma szereg atrakcji do zaoferowania odwiedzającym go osobom. W pobliżu gabinetu znajdziemy instytucje państwowe, węzły komunikacyjne oraz sieć noclegową.

Od marca wynajmuję także gabinet przy metro Stokłosy. W dalszej części strony umieszczę instrukcję jak dotrzeć.

W pobliżu gabinetu

frascati 4 - gabinet dobrze byc

Masaż odbywa się w prywatnym gabinecie położonym w dzielnicy  Śródmieście, w atrakcyjnym i kameralnym otoczeniu ambasad, cichych wąskich uliczek oraz Sejmu i Senatu RP. Sam gabinet ulokowany jest na pierwszym piętrze przy ulicy Frascati 4. Budynek remontowany po wojnie, wcześniej miał bardziej rezydentalny charakter. W związku z lokalizacją w budynku, goście zapisują się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Sklepy w pobliżu gabinetu

Gdy po masażu mamy chęć skorzystać z ze sklepu lub kawiarni, to w okolicy jest jeden z punktów sieci sklepów Żabka. Naprzeciw hotelu Sheraton. Idąc w kierunku Placu Trzech Krzyży znajdziemy wiele kawiarni: Caffe Nero, Costa, Starbuks.

W przeciwnym kierunku, tj. idąc w stronę ulicy Wiejskiej, znajduje się sklep Cezary i restauracja „Na Wiejskiej”.

pobliski sklep żabka

Instytucje kultury w pobliżu gabinetu

Przy ulicy Prusa znajduje się Teatr Muzyczny Buffo. W teatrze grają takie musicale jak: Lolita, Metro, Romeo i Julia czy Piotruś Pan.

Baza hotelowa w pobliżu gabinetu

hotel sheraton

Pięć minut od wyjścia, idąc wzdłuż ulicy Konopackiej znajdujemy się przy hotelu Sheraton. Hotel ten należy do sieci hoteli Starwoods. W samym hotelu z pewnością zastaniemy gabinetu masażu. Pozostaje mieć nadzieję, że ma on innych klientów, niż Masaż Maks Warszawa. Poza hotelem Sheraton, występują inne mniejsze obiekty jak apartamenty na wynajem, hostele, hotel poselski.

Instytucje państwowe w pobliżu gabinetu

Na początku należy wspomnieć o budynkach Sejmu i Senatu RP. Od gabinetu „Dobrze być.” znajdują się one 5 minut, idąc ulicą Konopacką do ulicy Wiejskiej i skręcając w lewo.

Przy placu trzech krzyży znajduje się Ministerstwo Rozwoju (u zbiegu ulicy Hożej i Mokotowskiej).

plac trzech krzyży

Przy rondzie De Gaulla umiejscowione są Bank Gospodarstwa Krajowego oraz dawny Dom Partii obecnie siedziba Giełdy Papierów Wartościowych.

 

W pobliżu gabinetu Stokłosy

Do ElectroGym w dzielnicy Stokłosy, gdzie mieści się drugie miejsce, gdzie wykonuję masaże najwygodniej dojechać metrem. Kierujemy się wyjściem w kierunku Kabat i skręcamy w prawo. Po minięciu piekarni z lewej i przed fryzjerem naprzeciwko skręcamy w pasaż ursynowski w lewo i idziemy prosto aż dotrzemy do Sklepu Greckiego.

Przy sklepie skręcamy w prawo, a przy kolejnym skrzyżowaniu, gdzie widzimy blok z dużą 7-mką skręcamy ponownie w lewo (w oddali widać już blok z numerem 4 – tam jestem). Gdy dojdziemy przed blok 4. Skręcamy lekko w prawo i pod górkę. Potem w dół i po naszej lewej w przyziemiu jest wejście do siłowni. Tam trzeba wejść i zapukać.

Galeria z trasą dojścia do gabinetu na Stokłosach

Kontakt i rezerwacja

Kontakt