Masaż Maks na Ursynowie

Masaż Maks na Ursynowie

 

Miłośnicy masażu,

Znalazłem bardzo wygodne miejsce na masaż na warszawskim Ursynowie, tuż obok metra Stokłosy. Siłownia Electro Gym Fit (https://www.electrogymfit.pl/kontakt/) udostępni mi miejsce na masaże. Dla tych, którzy preferują dojazd metrem lub mieszkają w okolicy Ursynowa, z pewności ta alternatywa będzie bardzo kusząca.

Najważniejsza zasada, by trafić do tego gabinetu: wejście jest pomiędzy blokami z numerami 4 i 7. Od wewnątrz.

REZERWACJA W GACINECIE STOKŁOSY:

Oczywiście nadal pracuję w gabinecie Dobrze być. na Śródmieściu na Frascati. Rozwój drugiego miejsca ma służyć wygodzie osób, które przemieszczają się w południowej części miasta.

Zapraszam do rezerwacji (telefonicznie 790611887 lub mailowo: kontakt@masazmaks.waw.pl ). W grafiku dostępności trzeba patrzeć na lokalizację Stegny/Ursynów.

 

 

 

 

 

masazmaks_ursynow_ masazmaks_ursynow_

Przed masażem możecie też spróbować w ramach testów, bezpłatnego treningu EMS (elektrostymulacji mięśni), ale o tym dowiecie się już pod linkiem https://www.electrogymfit.pl/kontakt/.

 

W pobliżu gabinetu Stokłosy

Do ElectroGym w dzielnicy Stokłosy, gdzie mieści się drugie miejsce, gdzie wykonuję masaże najwygodniej dojechać metrem. Kierujemy się wyjściem w kierunku Kabat i skręcamy w prawo. Po minięciu piekarni z lewej i przed fryzjerem naprzeciwko skręcamy w pasaż ursynowski w lewo i idziemy prosto aż dotrzemy do Sklepu Greckiego.

Przy sklepie skręcamy w prawo, a przy kolejnym skrzyżowaniu, gdzie widzimy blok z dużą 7-mką skręcamy ponownie w lewo (w oddali widać już blok z numerem 4 – tam jestem). Gdy dojdziemy przed blok 4. Skręcamy lekko w prawo i pod górkę. Potem w dół i po naszej lewej w przyziemiu jest wejście do siłowni. Tam trzeba wejść i zapukać.

Galeria z trasą dojścia do gabinetu na Stokłosach

Zapraszam

 

Masaż Maks

Kontakt

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.