Masaż Maks na Ursynowie

Masaż Maks na Ursynowie

 

Miłośnicy masażu,

Znalazłem bardzo wygodne miejsce na masaż na warszawskim Ursynowie, tuż obok metra Stokłosy. Siłownia Electro Gym Fit (https://www.electrogymfit.pl/kontakt/) udostępni mi miejsce na masaże. Dla tych, którzy preferują dojazd metrem lub mieszkają w okolicy Ursynowa, z pewności ta alternatywa będzie bardzo kusząca.

Najważniejsza zasada, by trafić do tego gabinetu: wejście jest pomiędzy blokami z numerami 4 i 7. Od wewnątrz.

 

Galeria zdjęć gabinetu Masaż Maks Stokłosy

Masaż Maks Ursynów
Masaż Maks Ursynów

 

REZERWACJA W GACINECIE STOKŁOSY:

__________________________________________________________________________________

Regulamin rezerwacji i dokumentacji: Regulamin

 

Klienci, którzy przychodzą do gabinetu w Centrum nie muszą się martwić. Oczywiście nadal pracuję w gabinecie Dobrze być. na Śródmieściu na Frascati. Rozwój drugiego miejsca ma służyć wygodzie osób, które przemieszczają się w południowej części miasta.

Zapraszam do rezerwacji (telefonicznie 790611887 lub mailowo: kontakt@masazmaks.waw.pl ). W grafiku dostępności trzeba patrzeć na lokalizację Stegny/Ursynów.

 

 

 

 

 

masazmaks_ursynow_ masazmaks_ursynow_

Przed masażem możecie też spróbować w ramach testów, bezpłatnego treningu EMS (elektrostymulacji mięśni), ale o tym dowiecie się już pod linkiem https://www.electrogymfit.pl/kontakt/.

 

W pobliżu gabinetu Stokłosy

Do ElectroGym w dzielnicy Stokłosy, gdzie mieści się drugie miejsce, gdzie wykonuję masaże najwygodniej dojechać metrem. Kierujemy się wyjściem w kierunku Kabat i skręcamy w prawo. Po minięciu piekarni z lewej i przed fryzjerem naprzeciwko skręcamy w pasaż ursynowski w lewo i idziemy prosto aż dotrzemy do Sklepu Greckiego.

Przy sklepie skręcamy w prawo, a przy kolejnym skrzyżowaniu, gdzie widzimy blok z dużą 7-mką skręcamy ponownie w lewo (w oddali widać już blok z numerem 4 – tam jestem). Gdy dojdziemy przed blok 4. Skręcamy lekko w prawo i pod górkę. Potem w dół i po naszej lewej w przyziemiu jest wejście do siłowni. Tam trzeba wejść i zapukać.

Galeria z trasą dojścia do gabinetu na Stokłosach

Poza formularzem możliwy kontakt przez Whatsup oraz Messenger

Kontakt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.