Masaż obok Plac Trzech Krzyży w Warszawie

Masaż tuż obok Plac Trzech Krzyży Centrum, w poblużu hotelu Sheraton i Ministerstwach w Warszawie znajduje się kilka gabinetów masażu. W jednym z nich pracuję i zapraszam zmęczonych gości hotelowych na regenerację sił po dniu pracy lub podróży. Gabinet należy do „Dobrze Być.”.

gabinet Dobrze być, centrum masaż
gabinet Dobrze być, centrum masaż

masaż hotel sheraton

Masaż obok Plac Trzech Krzyży Centrum

W centrum Warszawy zagęszczenie hoteli i obiektów usługowych jest przytłaczające. Niniejszy wpis ma na celu zasugerowanie wyboru Gabinetu „Dobrze być.”, w którym masuję i mieści się on obok Placu Trzech Krzyży w Warszawie oraz w atrakcyjnej biurowo-administracyjnej części Stolicy.

Na masaż obok Placu Trzech Krzyży, w samym Śródmieściu skusić się mogą nie tylko przyjezdni goście. Poza hotelami w okolicy jest dużo urzędów, hosteli, obiektów kulturalnych (teatr Buffo).

Masaż Śródmieście Warszawy lokalizacja

Sam hotel zlokalizowany jest przy Placu Trzech Krzyży. To 500 metrów od ścisłego centrum miasta. Aby trafić do gabinetu „Dobrze być.” należy po wyjściu z hotelu skręcić w lewo i pójść w kierunku ulicy Konopnickiej. Przy skrzyżowaniu z ulicą Frascati jest jasny budynek z logo gabinetu.

 

Masaż w centrum Warszawy: usługi

W gabinecie współpracuje szereg specjalistów. Ja zajmuję się tylko masażami i ćwiczeniami. Chętnie pomagam także w instrukcji poprawnej ergonomii spania czy pracy w biurze. A tych błędów popełniamy całkiem sporo.

W ramach Masaż Maks Warszawa zapraszam przede wszystkim na Masaż Tkanek Głębokich. To jednocześnie delikatny i intensywny masaż. Część pacjentów nazywa go masażem sportowym, bo często daje bardzo dobre efekty na przykurczone mięśnie.

Gabinet Dobrze być. Warszawa Centrum
Gabinet Dobrze być. Warszawa Centrum

Dla osób wolących delikatniejsze masaże, raczej relaksacyjne polecam Masaż Gorącymi Pałeczkami Bambusowymi. Mało popularny masaż w Polsce. Jest delikatny i bardzo relaksujący.

Masaż centrum Warszawa
Masaż centrum Warszawa

Masaż Maks Warszawa rezerwacja

W celu rezerwacji zapraszam do skorzystania z zakładki kontakt w menu strony lub kliknięciu na link poniżej strony. Zachęcam do skorzystania z kalendarza dostępności. W przypadku braku miejsca w wybranym terminie mogę też zaprosić do gabinetu przy Metro Stokłosy.

rezerwacja w obrazku lub poniżej
rezerwacja w obrazku lub poniżej

 

Regulamin rezerwacji i dokumentacji

 

Kontakt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.