Masaż obok hotelu Sheraton w Warszawie

Masaż tuż obok hotelu Sheraton w Warszawie znajduje się kilka gabinetów masażu. W jednym z nich pracuję i zapraszam zmęczonych gości hotelowych na regenerację sił po dniu pracy lub podróży. Gabinet należy do „Dobrze Być.”.

 

masaż hotel sheraton

Masaż obok hotelu Sheraton

W centrum Warszawy zagęszczenie hoteli i obiektów usługowych jest przytłaczające. Niniejszy wpis ma na celu zasugerowanie wyboru Gabinetu „Dobrze być.”, w którym masuję i mieści się on obok słynnego hotelu Sheraton.

Na masaż obok hotelu Sheraton skusić się mogą nie tylko przyjezdni goście. Poza hotelami w okolicy jest dużo urzędów, hosteli, obiektów kulturalnych (teatr Buffo).

Masaż obok hotelu Sheraton lokalizacja

Sam hotel zlokalizowany jest przy Placu Trzech Krzyży. To 500 metrów od ścisłego centrum miasta. Aby trafić do gabinetu „Dobrze być.” należy po wyjściu z hotelu skręcić w lewo i pójść w kierunku ulicy Konopnickiej. Przy skrzyżowaniu z ulicą Frascati jest jasny budynek z logo gabinetu.

 

Masaż obok hotelu Sheraton usługi

W gabinecie współpracuje szereg specjalistów. Ja zajmuję się tylko masażami i ćwiczeniami. Chętnie pomagam także w instrukcji poprawnej ergonomii spania czy pracy w biurze. A tych błędów popełniamy całkiem sporo.

W ramach Masaż Maks Warszawa zapraszam przede wszystkim na Masaż Tkanek Głębokich. To jednocześnie delikatny i intensywny masaż. Część pacjentów nazywa go masażem sportowym, bo często daje bardzo dobre efekty na przykurczone mięśnie.

Dla osób wolących delikatniejsze masaże, raczej relaksacyjne polecam Masaż Gorącymi Pałeczkami Bambusowymi. Mało popularny masaż w Polsce. Jest delikatny i bardzo relaksujący.

Masaż obok hotelu Sheraton rezerwacja

W celu rezerwacji zapraszam do skorzystania z zakładki kontakt w menu strony lub kliknięciu na link poniżej strony. Zachęcam do skorzystania z kalendarza dostępności. W przypadku braku miejsca w wybranym terminie mogę też zaprosić do gabinetu przy Metro Stokłosy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.