Masaż promocja na trzy-czwarte

Promocyjny Masaż Maks na trzy czwarte

Pakiet masażu: Masaż Maks na trzy czwarte

W ramach pakietu Masaż Maks na trzy czwarte proponuję wybór czterech dowolnych masaży (może być jeden i ten sam z dostępnych w ofercie, albo różne masaże) w cenie trzech. Warunkiem jest wcześniejsza wpłata całej kwoty z góry i wykorzystanie pakietu w czasie 40 dni.

Zalety Masaż Maks na trzy czwarte:

– regularny masaż, a 4 spotkania to naprawdę dużo, wystarczająco, by poznać swoje potrzeby, rozwiązać chociaż część problemów, skutecznie się odprężyć,
– możliwość rezerwacji on-line dogodnych dla siebie terminów z wyprzedzeniem, cały tydzień od 7 rano do 21,
– atrakcyjny pakiet, gdzie de facto, otrzymujesz jeden godzinny masaż gratis,

Przykładowe realizacje

1. Angelika ma problemy z bólem karku. Nie wie dokładnie czemu. Przypuszcza, że to przez pracę. Chce jednak zająć się sprawą kompleksowo. Wybiera Masaż Maks na trzy czwarte i umawia się na pierwsze spotkanie w gabinecie na Frascati. Warto dodać, że bohaterka nie korzystała wcześniej z masażu, i tak naprawdę to nie wie, jaki wybrać. Gabinety oferują różne rodzaje zabiegów: relaksacyjny, klasyczny, tajski, ziołowy, czekoladą, akupunktura…
Po krótkiej rozmowie o problemach Angeli, wybieram dla niej Masaż Maks Po Pracy – bo prawdopodobnie bóle karku wynikają z nieergonomicznej pozycji w biurze i w domu. Jest ona specjalistką od IT. Pracuje z laptopem. Często z domu. Więc ma skłonność do nadwyrężania mięśni karku i pracy w pozycji z barkami do przodu: co napina mięśnie szyi i międzyłopatkowe.
Na kolejnych spotkaniach kontynuujemy pracę z górną częścią pleców i szyją.
Podczas trzeciego spotkania Angelika poprosiła o masaż całego ciała. Nigdy takiego nie próbowała. Zaś na czwartym chciała przekonać się, czy refleksologia stóp rzeczywiście jest bolesna.

2. Adrian jest ultramaratończykiem i jak przystało na typowego „ultrasa” o rozciąganiu mięśni nóg wie naprawdę dużo…w teorii. Przychodzi do mnie z poczuciem spięcia z przodu ud, i drżeniem łydek od czasu do czasu. Ale generalnie to nic mu nie dolega, na nic się nie uskarża.Dla chłopaka przygotowałem Masaż Maks Po Sporcie, który bardziej skupia się na pracy powięziowej, a potem na Masażu Tkanek Głębokich.

Po pierwszym spotkaniu biegacz oświadczył, że jest mu lżej „w nogach”, nie są one jak z „waty”.
Na drugim spotkaniu wzięliśmy się za pracę z mięśniami lędźwi. Choć to zazwyczaj bolesna praca, to daje odczuwalne rezultaty (zaczyna się odczuwać, że tam bliżej końca pleców, też jest kręgosłup).
Trzecie spotkanie poświęciliśmy bardziej na górę ciała (kark, barki, klatka piersiowa, ramiona).
W czasie czwartek, biegacz chciał się wyciszyć – natłok zajęć w pracy, powodował spadek nastroju i ogólne zestresowanie. Zaproponowałem więc skupienie się na delikatnym masażu szyi i okolic karku.

To wszystko w pakiecie Masaż Maks na 3/4. Zapraszam do rezerwacji:

https://masaz-maks-warszawa.versum.com/services/1018884

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.