Masaż dla mieszkańców dzielnicy Ursynów blisko stacji metra Stokłosy.

Gdzie pójść na masaż w dzielnicy Ursynów?

Najludniejsza dzielnica Warszawy – Ursynów, może poszczycić się także dużą liczbą punktów usługowych: jak masażyści, terapeuci, fryzjerzy, kosmetyczki. Wiele z nich, jest ulokowanych przy linii metra lub w pasażach. Gabinet Masaż Maks też jest niedaleko stacji metra – 500 m od Metro Stokłosy – jest delikatnie schowany pomiędzy blokami pasażu ursynowskiego, jak go odnaleźć: pomoże mapka poniżej wpisu. Gabinet sąsiaduje z EMS Elektro Gym Fit – indywidualnymi treningami elektrostymulacji mięśni.

Potrzebny masaż – na dzisiaj, na zaraz

Nie zawsze masaż jest pierwszym wyborem przy problemach z kręgosłupem lub bólach mięśniowych. Pytając ludzi, czemu tak późno przychodzą do mnie (np. gdy boli od 2 lat), uzasadniają to najpierw brakiem czasu, potem kwestią finansową i innymi – pigułka jest szybsza.

masaz maks ursynow_gabinet
masaz_maks_ursynow_gabinet

Skuteczność Masaż Maks Ursynów przy EMS

Czasem potrzeba kilka masaży, aby odczuć wyraźną poprawę. Oby nie być gołosłownym, staram się na początku doprecyzować oczekiwania pacjenta: czy zależy mu na relaksie, czy na zmniejszeniu dolegliwości bólowych, czy może na ogólnej sprawności, a może chodzi o profilaktykę.

Kolejnym kryterium wiarygodności mojej pracy są pozytywne opinie. Staram się sprostać oczekiwaniom pacjenta i swoim, aby moja praca była jak najskuteczniejsza. Informuję o tym. Jak nie mogę pomóc – polecam inny gabinet, wskazuję gdzie można dopytać o inne leczenie.

Jakie masaże w Masaż Maks Ursynów?

W moim gabinecie można wypróbować masaż klasyczny, wywodzący się z gimnastyki szwedzkiej – najczęściej dostępny w ramach rehabilitacji systemu zdrowia NFZ; kolejnym masażem jaki stosuję jest Masaż Tkanek Głębokich. Ten masaż różni się od klasycznego wszystkim. Może być bolesny, jednak jego skuteczność to skupienie się głównie na tkance, w której są problemy, zamiast jak w masażu klasycznym: na protokole chwytów.

Łatwa i szybka rezerwacja masażu

Jak już wspominałem wcześniej, dzięki systemowi rezerwacji, można sprawnie i samemu wybrać dogodny dla siebie termin na masaż. Gdy nie możemy znaleźć terminu dla siebie – można też zadzwonić i dopytać, czy nie zwolnił się termin – może tak być, zwłaszcza w ciągu najbliższych godzin – gdzie system nie pozwala na rezerwację wcześniej niż 2 godziny naprzód.

Szybka rezerwacja masażu – kliknij – Ursynów i Stokłosy

Rezerwacja na masaż Ursynów online wygodnie i samodzielnie

Regulamin rezerwacji i dokumentacji

Kontakt z Masaż Maks w celu pomocy w wyborze usługi i przygotowania się do masażu

 

Regulamin rezerwacji i dokumentacji: Regulamin

Jednak, jak już pigułka nie pomaga i pacjent czuje, że masaż może mu pomóc, to najlepiej, aby masażysta miał termin na zaraz, na dziś.  I tu pojawia się problem. Większe gabinety, mające kontrakty z NFZ, nie są wstanie zaproponować takiego terminu – mają zaplanowane zabiegi na kilka tygodni w przód.

Pozostają indywidualne gabinety – które mają mniej pacjentów. Tak też jest u mnie w Masaż Maks. Bywa, że mam wolne parę terminów w danym dniu i chętnie je zapełnię. Aby sprawnie przeprowadzić proces rezerwacji wprowadziłem system do zdalnej rezerwacji pod tym linkiem. Można więc umówić wizytę u mnie na Stokłosach, w dzielnicy Ursynów  w ciągu dwóch godzin.

Na dziś i blisko – masaż w dzielnicy Ursynów

Poza terminem, drugim kryterium ulubionym przez pacjentów jest dystans lub czas potrzebny do dotarcia do gabinetu. Od roku odwiedzają mnie pacjenci nie tylko z najbliższej okolicy metra Stokłosy. Z uwagi na dobre dojście ze stacji metra M1, często goszczę pacjentów z Kabat oraz Mokotowa. Bardziej zmotoryzowani, dojeżdżają z Wilanowa lub okolic Piaseczna.

Masaż Maks - napisz do mnie
Masaż Maks – napisz do mnie