Weekend majowy i masaże w Warszawie

Masaż majówka

Masaż w weekend majowy w Warszawie to oferta dla stałych bywalców stolicy i gości wizytujących miasto w czasie wolnym od pracy. Długi weekend majowy trwa od 29 kwietnia do 5 maja. W tym czasie można skorzystać z rabatów na masaż w gabinetach udostępnionych dla Masaż Maks. Są to „Dobrze być” w Śródmieściu oraz w EMS Gym w dzielnicy Stokłosy (Ursynów).

Masaż w weekend majowy w Warszawie

Długi weekend kojarzy się głownie z odpoczynkiem na plaży (na Mazurach lub nad Morzem), podróżą za granicę, wyjazdem w góry (gdzie podobno ciągle leży śnieg) albo innymi atrakcjami. Dla osób zostających lub przyjeżdżających do Warszawy w czasie 29 kwietnia – 5 maja Masaż Maks Warszawa przygotował specjalną ofertę. Oferta ta obowiązuje na masaże w obydwu gabinetach.

Masaż w weekend majowy promocja

W czasie weekendowego urlopu w mieście można skorzystać z masaży w promocyjnej stawce 80 zł za godzinę, albo w starej cenie 100 zł, za to korzystając z dodatkowego 15 minutowego czasu. To gratka dla tych, którym śpieszno w czasie regularnego dnia pracy. Nie trzeba się już śpieszyć. Pamiętajcie jednak, że weekend majowy nie trwa wiecznie. To tylko tydzień!

Masaż w weekend majowy gabinety

Promocja obowiązuje w obydwu gabinetach. Rezerwacja i informację są w zakładce KONTAKT (na dole i w panelu po prawej stronie). A z kalendarza można wybrać dostępny termin. Sprawdź sam, jest w czym wybierać.

Dla przypomnienia. Gabinet w Śródmieściu to miejsce pod marką „Dobrze być.”. Tuż przy skarpie obok Placu Trzech Krzyży, Sejmu RP, hotelu Sheraton.

Gabinet EMS Gym to z kolei przyczułek masażu w zacisznym rejonie niskich bloków okolicy metra Stokłosy. Bardzo dobry dojazd metrem lub z Ursynowa i Służewia.

Masaż w weekend dostępność

Dla przypomnienia:

Gabinet Stokłosy – przystanek Stokłosy.

Gabinet Śródmieście: Frascati 4 – Dobrze być.

 

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.