Masaże zimowe

MASAŻE ZIMOWE Masaż Maks Warszwa

Masaże zimowe – Masażowa zima 2019

Nadeszły mrozy. Czy masaż ma na to jakąś radę? Oczywiście. Zapraszam na rozgrzewające masaże gorącymi pałeczkami bambusowymi, w razie przeziębienia na zabieg bańkami szklanymi, a do zwykłych masaży dorzucam ciepłe kompresy.

Pierwsza propozycja na masaże zimowe: Masaż ciepłymi pałeczkami bambusa

 

Rzadko wykonywany masaż w Polsce. Gorące pałeczki bambusa, puste w środku tyczki, odpowiednio wyszlifowane wcześniej, polewam olejem i rozprowadzam ciepło i ucisk po ciele. W Masaż Maks, ten rodzaj masażu kwalifikuję jako rozluźniający, ale o większej intensywności niż tradycyjny masaż klasyczny – relaksacyjny.

Bamboo massage Warsaw – Rollowanie i Masaż bambusami

Druga propozycja na masaże zimowe: Bańki szklane, bezogniowe

 

MASAŻE ZIMOWE Masaż Maks WarszwaBezogniowe bańki szklane to powszechnie stosowana, unowocześniona wersja tradycyjnych szklanych baniek ogniowych stawianych na południu czy na wschodzie kraju. Bańki te, podobnie jak ich odpowiedniki ogniowe, stosuje się w momentach mniejszej odporności, wyziębienia i pierwszej fazy przeziębienia. Baniek nie stosuje się przy gorączkach – organizm już sam walczy z infekcją i nie ma co go bardziej stymulować – a tym właśnie są dla naszego systemu immunologicznego bańki.

Pozostałe propozycje na masaże zimowe: Masaże z termosem

Przychodzisz zmarznięty do gabinetu, owszem mija chwila, pijesz ciepłą herbatę, ogrzewasz się. Czasem jednak ciepło nie dochodzi jeszcze do wszystkich partii. Aby podnieść temperaturę w stole w Dobrze być, wykorzystujemy koc elektryczny. Poza tym, podczas masażu kładę ciepły kompres z termosów.

Rezerwacja i koszty

W celu skorzystania z rezerwacji on line lub tradycyjnym sposobem: sms lub telefon. Zapraszam do zakładki kontakt lub w linku poniżej:

Kontakt

Koszt masaży to:

– Masaż pałeczkami bambusowymi 100 zł

– Bańki bezogniowe 50 zł

MASAŻE ZIMOWE Masaż Maks Warszwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.