Oferta Masaż Maks to m.in.: klasyczny masaż relaksacyjny, modelujący bańką chińską, egzotyczny pałkami bambusa, sportowy masaż tkanek głębokich i regeneracyjną powięziową relaksację. Wszystko w centrum Warszawy lub na Ursynowie.


Oferta Masaż Maks Warszawa – polecam

Masaż Maks Po Sporcie

Masaż Maks Po Pracy

Masaż Maks Po stresie

Oferta Masaż Maks Warszawa – skrócona

 

Nazwa usługi

Czas trwania* Cena

Masaż Maks Po pracy

60 minut 110 zł
Masaż Maks Po sporcie 60 minut 110 zł

Masaż Maks Po stresie

60 minut 110 zł
Refleksologia stóp 45 minut 110 zł
MTG 60 minut 110 zł
Masaż relaksacyjny pałeczkami bambusa 60 minut 110 zł
Masaż gorącymi kamieniami 60 minut 110 zł
Trening rozciągania 45 minut 50 zł
Pomiar na wadze Tanita 5 minut dla stałych gości, 0 zł
Pomiar ciśnienia 3 minuty 0 zł

 

 

Akcje specjalne/Promocje:

Pakiet Masaży 4/5

(Cena pakietu to 410 zł, za 5 masaży, które są warte łącznie 550 zł. 60 minut każdy, czas na zużycie pakietu to 40 dni). Płatność z góry. Działa w gabinetach Stokłosy oraz Legionowo.

Oferta Masaż Maks Karnet 4 5

zaliczka za 5. / advance payment 400

Oferta Masaż Maks „na urodziny” – 50%

(Zapisz się na masaż w dniu urodzin, otrzymasz 50% rabat – za okazaniem dowodu os.)

Promocyjny masaż 50% do pakietu treningów z Electro Gym Fit na Ursynowie

Masaż 50% do pakietu treningów już zakupionego w Electro Gym Fit

Masaż dla par zniżka

Dla minimum dwóch osób zniżka (zamiast regularnej ceny 220 zł płacisz 170 zł). Przy rezerwacji masaż po masażu. W przypadku dojazdu do klienta – w ofercie masaż dla dwóch osób: nie doliczam kosztów dojazdu (czyli 220 zł +0 zł).

 

Masaż z multisport

Dla zachęty do ćwiczeń. Z kartą dodatkowe 10 minut masażu w cenie. – chwilowo zawieszone

Masaż x 10 w karnecie

(Cena pakietu to 850 zł, a jego wartość to 1100 zł. Pakiet można przeznaczyć na dowolne 60 minutowe masaże, trwa 3 miesiące)

Oferta szczegółowa Masaż Maks

Masaże na ból

Masaż sportowy: ma różne odmiany, w zależności od celu. Generalnie jest zbliżony do klasycznego masażu leczniczego,z tym ,że w ramach tej techniki masaż wykonywany jest ze zdecydowanie większą siłą i energią. Celem masażu może być  rozgrzewka dla mięśni i stawów oraz przygotowanie ich do wysiłku, uspokojenie ich po ciężkim i długim treningu, albo przygotowanie mięśni po przerwie. Masaż sportowy przyspiesza wchłanianie przez organizm kwasu mlekowego (nie mylić z tzw.”zakwasami”) oraz likwiduje przemęczenie powstałe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego.

Cena 60 zł/30 min 110 zł/60 min

Masaż tkanek głęboki (MTG): Zbiór technik pozwalających rozluźnić mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach. Techniki charakteryzują się jednostajnym i wolnym ruchem. Przydatny tam, gdzie długie naprężenia w narządzie ruchu wymusiły skurcze lub naciągnięcie mięśni. Przywraca ich naturalne napięcie.

Cena 60 zł/30 min 110 zł/60 min

Rozluźnianie powięziowe: Praca na powięzi powierzchownej i głębokiej. Daje poczucie rozluźnienia. Na początku bardzo delikatnie przesuwa skórę, potem stara się przesunąć powięzi wokół mięśni. Ponieważ powięź otacza każdy mięsień niczym sieć, to poruszając jeden obszar, rozluźniam kolejne.

Cena 60 zł/30 min 110 zł/60 min

Masaże relaksujące

Masaż relaksacyjny: głęboko relaksujący masaż wykonywany przy pomocy olejów z dodatkiem olejków eterycznych (zgodnie z wyborem klienta). Klasyczne techniki masażu pomagają zlikwidować ból, łagodzą napięcia mięśni.

Cena 60 zł/30 min     110 zł/60 min    150 zł/90 min

Masaż modelujący (bańką chińską+izometryczny): gumowa bańka wywołuje podciśnienie w naczyniach krwionośnych i w tkance pod skórą. Pozwala na rozruszanie tkanki, jej odżywienie, uśmierza ból. Połączenie tych właściwości z intensywnym masażem pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej pod skórą. Zmniejsza cellulit. Masaż ten najczęściej wykonuje się w okolicy ud, bioder, pośladków i brzucha.

Cena 110 zł/45min

Refleksologia stóp: uciskowy zabieg akupresury, pobudzający receptory całego ciała. Pozwala się wyciszyć, uspokoić wewnętrzną energię, zmobilizować organizm do samoregulacji. Może być delikatnie bolesny jeśli stopy są wrażliwe na ucisk. Pacjenci zazwyczaj mają ochotę po takim masażu, położyć się i zdrzemnąć godzinę, aby zregenerować siły.

Cena 110 zł/45 min

Masaż pałeczkami i miotełkami bambusa:  Głęboko relaksujący masaż, wykorzystujący gorący olej i gładkie (delikatne i mocne) ruchy bambusowych łodyg, które także są wcześniej podgrzane. Jeśli potrzebujesz intensywnego relaksu, nic lepszego nie znajdziesz. Wprawdzie nazwa masażu brzmi, jakby polegał na okładaniu witkami, jednak to zupełnie co innego.

Cena 110 zł/60 min

Rezerwacja i kontakt

W przypadku wyboru promocji proszę w czasie rezerwacji wpisać jej nazwę.

Sama rezerwacja nie wymaga ponoszenia kaucji. W przypadku rezygnacji proszę odwołać ją najpóźniej do godziny 21, dzień przed masażem. W przypadku rezerwacji tego samego dnia proszę o przelew zaliczki 30 zł. Dane:

Zaliczka masaż, Przystanek Masaż Maks, numer: 63 1140 2004 0000 3102 7887 9224 lub blikiem.

zaliczka na rezerwację / advance payment 30 PLN

Jeśli mimo to, nie ma dogodnego terminu, proszę o kontakt.

Kontakt