Oferta Masaż Maks to m.in.: klasyczny masaż relaksacyjny, modelujący bańką chińską, egzotyczny pałkami bambusa, sportowy masaż tkanek głębokich i regeneracyjną powięziową relaksację. Wszystko w centrum Warszawy.


Oferta Masaż Maks Warszawa – skrócona

 

Nazwa usługi

Czas trwania* Cena

Masaż Maks Po pracy

60 minut 100 zł
Masaż Maks Po sporcie 60 minut 100 zł

Masaż Maks Po stresie

60 minut 100 zł
Refleksologia stóp 45 minut 80 zł
MTG 60 minut 100 zł
Masaż relaksacyjny pałeczkami bambusa 60 minut 100 zł
Refleksologia stóp 45 minut 80 zł

MTG

60 minut 100 zł
Trening rozciągania 45 minut 40 zł

*Pierwszy i 6. masaż trwają 15 minut dłużej

 

Akcja specjalna:

Masaż z multisport

Masaż x 10 w karnecie

Oferta urodzinowa – 50%

Zapisz się na masaż w dniu urodzin, otrzymasz 50% rabat.

 

Oferta szczegółowa Masaż Maks

Masaż relaksacyjny: głęboko relaksujący masaż wykonywany przy pomocy olejów eterycznych, zapachowych balsamów i kremów.Klasyczne techniki masażu pomagają zlikwidować ból, łagodzą napięcia mięśni.

Cena 50 zł/30 min     100 zł/60 min    140 zł/90 min

Masaż sportowy: ma różne odmiany, w zależności od celu. Generalnie jest zbliżony do klasycznego masażu leczniczego,z tym ,że w ramach tej techniki masaż wykonywany jest ze zdecydowanie większą siłą i energią. Celem masażu może być  rozgrzewka dla mięśni i stawów oraz przygotowanie ich do wysiłku, uspokojenie ich po ciężkim i długim treningu, albo przygotowanie mięśni po przerwie. Masaż sportowy przyspiesza wchłanianie przez organizm kwasu mlekowego (nie mylić z tzw.”zakwasami”) oraz likwiduje przemęczenie powstałe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego.

Cena 50 zł/30 min 100 zł/60 min

Masaż modelujący (bańką chińską+izometryczny): gumowa bańka wywołuje podciśnienie w naczyniach krwionośnych i w tkance pod skórą. Pozwala na rozruszanie tkanki, jej odżywienie, uśmierza ból. Połączenie tych właściwości z intensywnym masażem pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej pod skórą. Zmniejsza cellulit. Masaż ten najczęściej wykonuje się w okolicy ud, bioder, pośladków i brzucha.

Cena 80 zł/45min

Refleksologia stóp: uciskowy zabieg akupresury, pobudzający receptory całego ciała. Pozwala się wyciszyć, uspokoić wewnętrzną energię, zmobilizować organizm do samoregulacji. Może być delikatnie bolesny, jeśli stopy są wrażliwe na ucisk

Cena 80 zł/45 min

Masaż tkanek głęboki (MTG): Zbiór technik pozwalających rozluźnić mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach. Techniki charakteryzują się jednostajnym i wolnym ruchem. Przydatny tam, gdzie długie naprężenia w narządzie ruchu wymusiły skurcze lub naciągnięcie mięśni. Przywraca ich naturalne napięcie.

Cena 50 zł/30 min 100 zł/60 min

Rozluźnianie powięziowe: Praca na powięzi powierzchownej i głębokiej.

Cena 50 zł/30 min 80 zł/60 min

Masaż pałeczkami i miotełkami bambusa:  Głęboko relaksujący masaż, wykorzystujący gorący olej i gładkie (delikatne i mocne) ruchy bambusowych łodyg. Jeśli potrzebujesz intensywnego relaksu, nic lepszego nie znajdziesz.

Cena 100 zł/60 min

Rezerwacja i kontakt

Kontakt