Luksusowy masaż – 30 minut masażu w centrum Warszawy

Nie masz czasu na długi godzinny masaż; nie chcesz marnować pieniędzy na niepewne miejsce; szukasz hasła: tani luksusowy masaż :D, ostatnio jesteś zmęczony, ale ból nie jest jakoś nieznośny. A co, gdyby już pół godzinny masaż pomógł się zrelaksować i usunął część dolegliwości?

Gdzie znaleźć w Warszawie dobry i tani luksusowy masaż z aromaterapią?

U mnie 🙂

Czy dobry masaż może być tani i luksusowy?

Wokół masażu krąży mit, że to dobro luksusowe, trudno dostępne i drogie. Wróćmy jednak do samej definicji dobra luksusowego. Jeśli pamiętacie z lekcji ekonomi – a jeśli nie to ja przypomnę 🙂 – to takie towary i usługi, które nie spełniają podstawowych potrzeb życiowych i ludzie wybierają je ze względu na potrzebę relaksu czy prestiżu.
Obok pereł, mercedesa i wakacji na Haiti będą to jednak bardzo powszechne rzeczy. W dobra luksusowe wpisują się używki. Komu obecnie papierosy kojarzą się z dobrami luksusowymi? No chyba, że macie na myśli cygara zwijane na opalonych udach pięknych kubańskich dziewczyn.
Zwykłe papierosy są dostępne dla każdego, kto czuje pociąg do dymu (o dymie pisałem tu: jak palić bez dymu).

Czy masaż jest luksusem?

Wracają do masażu. Osobiście uważam masaż, za rodzaj usługi typu kontrolna wizyta u lekarza. Wiem, może za bardzo się cenię. Chodziło mi o to, że warto chodzić na masaż, by na bieżąco kontrolować stan swojego ciała. Czasem z powodu zabiegania, nadmiaru obowiązku, wolimy wziąć panadol niż pomyśleć o swoim zdrowiu. Przykład:
Kto myśli o masażu, z powodu bólu głowy? Tymczasem badania (nie pamiętam gdzie, na kursie mówili :P) pokazują, że 30% bólów głowy ma podłoże w spięciu tkanek miękkich jak mięśni i powięzi.

Średnie ceny masażu w Warszawie

Masaż w Warszawie może kosztować między 100 zł a 250 zł za godzinę. Dolna granica cenowa oferowana jest raczej przez indywidualne gabinety. Gdzie masażysta dojeżdża ze swoim stołem do domu. Te droższe oferowane są drogich hotelach.
W gabinecie „Dobrze być.” masuję za 100 zł za godzinę. Zazwyczaj ludzie mają blisko z pracy, gdyż gabinet znajduje się w samym centrum miasta, przy placu Trzech Krzyży i hotelu Sheraton. W innych, tak dobrze położonych i wyposażonych gabinetach, masaż może kosztować 150 zł.
Masaż w Warszawie za 50 zł – Tani luksusowy masaż?
Pisałem o 100 zł. Skąd więc cena 50 zł? To proste. Są problemy, które da się rozwiązać nawet w pół godziny pracy. Dlatego mogę zaoferować pół godziny masażu za 50 zł. Jakie to mogą być problemy?
– ból głowy,
– bóle szyi,
– ból przy łopatce lub barku,
– ucisk, ból w przedramieniu.
Owszem, ludzie chcieliby jedną wizytą załatwić kilka problemów. Spotykam się z tym, nawet na dłuższych masażach trwających po 90 minut. Nie wszystko się da. Owszem są masaże całego ciała, ale nie mają one na celu pomóc w bólach określonej lokalizacji, a raczej przynieść ulgę w zmęczeniu; są to masaże głównie relaksacyjne.

Tani luksusowy masaż – Kaizen

krótki i tani masaż kaizen w masaż maks warszawa
krótki i tani masaż kaizen w masaż maks warszawa

W biznesie istnieje pojęcie Kaizen (z japońskiego dobra, ciągła zmiana). Mam nadzieję, że partia rządząca nie wzorowała się na tym 🙂
Kaizen to drobne zmiany, służące do poprawy sytuacji. Mój masaż kaizen to właśnie taka usługa. Krótki, 30 minutowy masaż, w przystępnej cenie, gdzie można przed lub po pracy pozwolić sobie na chwilę odprężenia lub złagodzenia bólu.

Zainteresowany? WYBÓR MASAŻY I REJESTRACJA W LINKU