Regulamin rezerwacji i dokumentacji

Regulamin dokumentacji

Przystanek Masaż Maks gromadzi dane klientów jak dane osobiste i dane dotyczące zdrowia. Klient/pacjent ma prawo wglądu do swojej dokumentacji i do prośby o przesłanie jej na swój adres mailowy.

Dokumentacji podlegają:

– dane z wywiadu (imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, rodzaj pracy, aktywność fizyczna, problemy zdrowotne)

– dane uzyskane podczas wizyty (pomiary linijne, zdjęcia sylwetki, zdjęcia aparatury pomiarowej: tanita, fałdomierz, waga)

Podczas pobierania danych można zgłosić zastrzeżenie co do ich zbierania, o ile nie przeszkadza to w czynnościach związanych z wykonywaniem umówionej usługi, o czym postaram się poinformować wcześniej.

Regulamin zbierania danych osobowych RODO

 

Regulamin rezerwacji

Szanowni Państwo,

Zapraszam do rezerwacji on line przez moduł na dole strony.

Bardzo proszę o przemyślenie rezerwacji. Można ją odwołać do godziny 21.00 dnia wcześniej, bez ponoszenia kosztów. Inaczej ponoszę sam koszt takiej rezerwacji. Stąd przy zamówieniu masażu w tym samym dniu co rezerwacja lub jest to pierwszy raz w gabinecie Masaż Maks,, proszę o przesłanie zaliczki 30 zł (na konto, lub przelewem na telefon – dane poniżej). W przypadku rezygnacji w dniu masażu, następuje zatrzymanie zaliczki.

Z uwagi na koszty wynajmu gabinetów, gdy klient dokonuje i odwołuje rezerwację w tym samym dniu, proszę o przesłanie zaliczki na konto (numer poniżej) albo za pomocą blik albo szybkim przelewem.

1. Przelew własny

Tytuł: zaliczka na masaż,

podmiot: Przystanek Masaż Maks,

numer rachunku: 63 1140 2004 0000 3102 7887 9224

 

2. BLIK

nazwa blik: Masaż Maks, numer tel 790 611 887

3. Przelew automatyczny błyskawiczny, przez mój sklep:

zaliczka na rezerwację / advance payment 30 PLN

Rezerwację można odwołać bez problemu na dzień wcześniej przed 21.00.

Gdy rezerwacja ma miejsce w tym samym dniu lub jest to pierwszy raz w gabinecie Masaż Maks, proszę o przesłanie przedpłaty za wizytę w wysokości 30 zł  na konto lub w linku dostępnym powyżej lub w sklepie.

 

Przedpłata stanowi zabezpieczenie przed anulowaniem rezerwacji w tym samym dniu. Bez kosztowo można anulować rezerwację do godziny 21 dnia poprzedzającego dzień realizacji masażu.

Dziękuję i miłego masażu 🙂

Rezerwacja terminu

 

Regulamin sklepu masazmaks.waw.pl

Warunki ogólne

  1. Sklep internetowy dostępny jest pod adresem: https://masazmaks.waw.pl/sklep-masaz-maks/.
  2.  Właścicielem sklepu jest Przystanek Masaż Maks Maksymilian Jaworowski, Batorego 78, 05-120 Legionowo, Numer NIP 5361800500
    Numer REGON 383604971, adres poczty internetowej: kontakt@masazmaks.waw.pl .
  3. Administratorem danych osobowych jest Przystanek Masaż Maks.
  4. Zamówienie – umowa pomiędzy Przystanek Masaż Maks a klientem (osoba fizyczna lub prawna, która dokonuje zakupu przez sklep masazmakis.waw.pl) dotycząca usługi opisanej w zamówieniu.

Płatności on line:

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”

2. Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
Visa
Visa Electron
Mastercard
MasterCard Electronic
Maestro

Zwroty środków:

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

Składanie zamówienia:

Warunkiem realizacji zakupu jest poprawne wypełnienie danych, w tym imię nazwisko, numer telefonu oraz adres E-mail. Dane te, są potrzebne m.in. do potwierdzenia zamówienia i zaakceptowania terminu realizacji usługi.

W przypadku braku kontaktu z zamawiającym lub braku możliwości realizacji zamówienia, Przystanek Masaż Maks zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić zamawiającego (przez podany w zamówieniu numer kontaktowy lub e-mail).

Czas realizacji zamówienia:

Po dokonaniu przedpłaty, klient wybiera dostępny z kalendarza termin na realizację usługi.

Przetwarzanie danych osobowych omówione zostało w zakładce RODO

Możliwość odstąpienia od umowy zawieranej na odległość

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Informacja o odstąpieniu od umowy powinna być przesłana na adres: kontakt@masazmaks.waw.pl

W przypadku odstąpienia od umowy lub jej części, Sprzedający ma 14 dni na dokonanie zwrotu środków.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że strony ustalą zgodnie inaczej.

Odstępstwa od prawa odstąpienia od umowy:

  • dotyczy usługi wykonanej za wyraźną zgodą klienta.
  • świadczenia usługi poza gabinetem w miejscu wyznaczonym u klienta, gdy rezygnacja ma miejscu w dniu wykonania usługi.