Udogodnienia i promocje

Masaż Maks Po stresie. Relaks.

Udogodnienia i promocje w Przystanek Masaż Maks

Możemy uznać, że to kolejny post reklamowy o tematach: udogodnienia i promocje. Są one jednak bardzo pomocne i część klientów gabinetów, gdzie masuję jest z nich zadowolona. W ramach udogodnień umożliwiam poza płatnością gotówką, także płatność kartą płatniczą. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji on-line oraz kalendarz wolnych terminów. Promocje jakie przygotowałem do oferty objaśniam poniżej.

1. Płatność kartą płatniczą

Dzięki terminalowi SUMUP możliwe jest płacenie kartami debetowymi i kredytowymi. Terminal przyjmuje także płatności applepay oraz google. Właściciel karty ma możliwość otrzymania płatności nie w postaci wydruku ale jako SMS lub wiadomość mailową.

2. Rezerwację on-line na platformie Moment.pl oraz przez moją stronę www

Pod adresem ( https://www.moment.pl/masaz-maks-warszawa-centrum-i-ursynow) jest umieszczona moja strona, gdzie są dostępne wolne terminy do rezerwacji masażu. Wystarczy wybrać usługę i wolny termin i zarejestrować się w serwisie.  Rezerwacja jest możliwa tylko dla gabinetu na Stokłosach. W przypadku gabinetu w Centrum zapraszam do kontaktu albo…

Można też skorzystać z formularzy kontaktowych na moich stronach. W szybki i łatwy sposób dostarczają one mi potrzebne informację do potwierdzenia danej rezerwacji. Więc zapraszam J

3. Badanie składu ciała

Analiza składu ciała na wagach typu „Tanita” to obecnie standard na każdej szanującej się siłowni czy gabinecie dietoterapii. Także u mnie można skorzystać z takiego pomiaru oraz otrzymać potem podsumowanie wyników sms-em lub mailowo. Wyniki zostają w mojej historii danej osoby, więc można potem wygodnie do nich wrócić i porównać co, w składzie naszego ciała uległo zmianie. Waga ma możliwość zbadania m.in.: BMI, tłuszczu okołobrzusznego, typu sylwetki, wieku metabolicznego, wagi tkanki mięśniowej oraz wagi tkanki kostnej, zawartości wody i tłuszczu w całym organizmie. Do pomiarów zapraszam na Ursynowie lub w Legionowie.

4. Badanie ciśnienia krwi

To jedno z najbardziej elementarnych badań naszego stanu zdrowia. Często pytam o nie na masażu. Nie każdy jednak na to pytanie odpowiada. Mało nas interesuje jakie mamy ciśnienie. Z kolei informacja, o tym że mamy podwyższone, nie wywołuje szczególnych zmartwień. Szybki tryb życia, nadmiar kofeiny czy krótki sen to tylko niektóre przyczyny nadciśnienia. Niestety czasem, gdy ciśnienie jest za wysokie nie mogę zaproponować masażu.

5. Pakiety: „masaż na ¾” oraz intensywny codzienny „7 na pół”

Pakiety dla stałych bywalców to atrakcyjna zachęta dla tych, co wahają się by nie korzystać z masażu bardziej regularnie.

Pakiet „masaż na ¾” to dosyć stary wynalazek i część klientów wie na czym on polega. Jego koszt to 300 zł, gdzie w ciągu miesiąca (30 dni), nabywca ma możliwość wykorzystać go na 4 dowolne masaże. Przy regularnej cenie masażu 100 zł/h, pakiet obniża realny koszt masażu do 75 zł.

6. Zniżka urodzinowa 50% w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu

Masz urodziny i chcesz się zrelaksować w wolnym dniu? A może odkładasz świętowanie na weekend a chciałbyś w wyjątkowy sposób zrobić sobie prezent po pracy? Dla takich osób jest zniżka urodzinowa. Za pół ceny można skorzystać z pełnowymiarowego czasu masażu. Uwaga: weryfikacja z dowodem osobistym 😀

7. Zniżka za zrealizowane polecenie pół godziny masażu dłużej (gdy osoba, której jestem rekomendowany skorzysta z masażu).

Nie ma lepszego sposobu na polecenie komuś masażu, niż autentyczna relacja zadowolonego klienta. Dlatego chciałbym wynagrodzić gościom Przystanku Masaż Maks, którzy polecają mnie swoim znajomym takie polecenie, drobnym upominkiem w postaci dłuższego o pół godziny masażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.