Voucher na masaż, Massage Voucher

Karta podarunkowa, voucher na masaż, bon masażowy – to tylko niektóre określenia na przedpłaconą usługę masażu dla drugiej osoby. Ważność takiego upominku to zazwyczaj kilka miesięcy – data powinna być umieszczona na dokumencie sprzedaży. Odległy termin daje wygodę w uzgodnieniu dogodnego dla siebie terminu. W przypadku vouchera na masaż w Masaż Maks, można go wydrukować samemu, albo przekazać w postaci cyfrowej – mailem lub SMS-em.

Voucher na masaż – podstawowe informacje

Wspomniałem wyżej, że voucher lub bon to rodzaj przedpłaconej usługi. Tak jak karta PRE-paid w telefonie. Można wykupić masaż teraz, a zrealizować w dogodnym dla siebie terminie w określonym czasie. Gabinety różnie określają czas ważności karnetu. Jedna informują, że będzie to pół roku, inne – jeśli karnet jest okazjonalny: na dzień matki, walentynki, święta – mogą skrócić czas do miesiąca lub dwóch. Warto dopytać o taką informację. Z własnego doświadczenia wiem, że im karnet ma dłuższą datę ważności – tym bardziej skomplikowane staje się jego zrealizowanie – po stronie obdarowanego: albo zapomniał, albo wyjechał, albo zgubił.

Karnet masażowy – link do zakupu

W Masaż Maks można kupić karnet na masaż w linku poniżej. Jest on umieszczony w pozostałej ofercie mojego Masażowego Sklepu. Także tutaj obowiązują zapisy regulaminu ze sklepu.

Bon na masaż wartości 100-400 zł

W czasie rezerwacji można wpisać danej kupującego a w miejscu: „dodatkowe informacje” wpisać imię, nazwisku lub pseudonim osoby, dla której chcemy go przekazać.

Po opłaceniu, na wskazany adres poczty elektronicznej przychodzi plik do pobrania vouchera na masaż. Można go wydrukować lub przesłać osobie obdarowanej.

Voucher – rezerwacja terminu po zakupie

Po rezerwacji karnetu na masaż w Masaż Maks należy sfinalizować rezerwację. Czyli wybieramy mój numer telefonu lub maila lub whats’up lub instagram lub messenger albo od razu rezerwujemy z kalendarza rezerwacji on -line. Zachęcam do wyboru opcji: masaż z karnetu lub voucher.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.